X

راهکار صنایع تولیدی

 

راهکار ویژه صنایع تولیدی بهینه سازان راهکار نرم‌افزاری مبتنی بر ERP است که با تکیه بر تجربیات گذشته و دانش روز متخصصان این حوزه ،راهکار بهینه و تخصصی شمارا مناسب با اندازه و نوع کسب و کار، برای مدیریت بهتر عملیات و منابع سازمان در اختیار شما قرار می دهد.

صنایع تولیدی به سیستمی نیازدارند که علاوه بر پوشش پراکندگی جغرافیایی کارخانه‌جات، شعب، متناسب با نیازمندی های سازمان شما ،برای رسیدن به اهداف مطلوب سفارشی شود .از مزایای نرم افزار کنترل منابع، مواد اولیه و برنامه ریزی تولید مرتبط آن و همچنین کنترل عملکرد خط تولید از نظر کیفیت و بهبود عملکرد و کاهش بهای تمام شده و مدیریت هزینه ها می توان بر شمرد.


درخواست دمو

اين شركت با افتخار آمادگي خود را جهت هرگونه همكاري در زمينه نرم افزار و سخت افزار اعلام داشته و اميدوار است با اتکا به تعهد، نوآوري و تخصص کادر خود در اين راستا خدمات شايسته اي را ارائه نمايد.

راهکار بهینه صنایع بازرگانی بهینه سازان چه کمکی به شما می کند؟

مدیریت زنجیره تأمین (scm):یکپارچگی درخرید و تدارکات داخلی و خارجی، انبار و فروش با سایر سیستم ها در نرم افزار بهینه سازان.
مدیریت و برنامه‌ریزی تولید (PLM) : کنترل منابع، مواد اولیه و برنامه ریزی تولید و همچنین کنترل عملکرد خطوط تولید از نظر کیفیت، اختصاص منابع، بهبود عملکرد و کاهش بهای تمام شده ، مدیریت منابع و هزینه ها را می توان از ویژگی های نرم افزار های بهینه سازان برشمرد.
مدیریت منابع انسانی (HRM):اختصاص نیروی انسانی به تولید و محاسبه هزینه ها با نرم افزار منابع انسانی بهینه سازان.
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM): مشتریان یکی از ارکان اصلی واحدهای تولیدی می باشند که وفادار سازی مشتری با حفظ ارتباطات و شناخت نیاز مشتریان میسر است.
اتوماسیون اداری (eOffice) : امکان ایجاد فرآیندهای کاری اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای تمامی امور داخلی در نرم افزار اتوماسیون اداری بهینه سازان فراهم است که با حذف کاغذ و ایجاد فرآیندهای خودکار قادر خواهید بود علاوه بر ساماندهی اموراداری، ارتباطات درون سازمانی خود را نیز برمبنای فرآیند بهینه نمایید.
مدیریت مالی و حسابداری (Finance): ارائه اطلاعات مالی مرتبط، یکپارچه با سایر سیستمها ، که از طریق روشهای کنترلی برای اطمینان از صحت اطلاعات ثبت شده، گزارشاتی دقیق و به موقع در اختیار شما قرار می دهد.

که این نرم افزارها به صورت یکپارچه و یا مجزا در این راهکار ،شما را در رسیدن به اهداف بهینه سازمان یاری می کند

 

چرا راهکار بهینه صنایع بازرگانی بهینه سازان برای کسب وکار شما مناسب است؟

  • ارتقای بهره وری سازمان
  • افزایش کارآیی به وسیله خودکارسازی فرایندها و به حدافل رساندن خطاهای انسانی
  • کاهش هزینه ها و افزایش سود
  • کاهش هزینه های استفاده، نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و زیرساخت بهینه مورد نیاز
  • ایجاد جریان اطلاعاتی منظم و شفاف و در نتیجه دسترسی در لحظه به اطلاعات سازمان، بدون محدودیت های زمانی و مکانی 
  • قابلیت تحلیل اطلاعات و پیش بینی وضعیت آینده کسب و کار
  • تخصیص بهینه منابع سازمانی برای اجرای برنامه ها
  • افزایش امنیت اطلاعات به دلیل استفاده از سطوح بالای استانداردهای امنیتی

 

دی ان ان