X

راهکار صنایع بازرگانی

 

راهکار بازرگانی بهینه سازان ،با ثبت رویدادهای فروش ، با ارایه راهکار یکپارچه بهینه،با دیگر سیستم ها مانند: انبار، حسابداری،خزانه داری، تدارکات ،مدیریت ارتباط با مشتریان(CRM) و خدمات پس از فروش (CSS) به مدیران شرکتهای بازرگانی این امکان را می دهد که با اتکا به تنها یک منبع به آخرین اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

که سادگی عملیات باعث کاهش خطاهای انسانی می شود و همچنین می توانید با خودکار سازی فرآیندها دسترسی به اطلاعات دقیق، صحیح و به‌موقع را با وجود زیرساخت های اطلاعاتی منظم و شفاف برای تصمیم گیری درست، ازمهمترین مزایای استفاده از راهکار بازرکانی بهینه سازان است.


درخواست دمو

اين شركت با افتخار آمادگي خود را جهت هرگونه همكاري در زمينه نرم افزار و سخت افزار اعلام داشته و اميدوار است با اتکا به تعهد، نوآوري و تخصص کادر خود در اين راستا خدمات شايسته اي را ارائه نمايد.

راهکار بهینه صنایع بازرگانی بهینه سازان چه کمکی به شما می کند؟

مدیریت زنجیره تأمین (scm):یکپارچگی درخرید و تدارکات داخلی و خارجی، انبار و فروش با سایر سیستم ها در نرم افزار بهینه سازان.
مدیریت منابع انسانی (HRM):اختصاص نیروی انسانی به تولید و محاسبه هزینه ها با نرم افزار منابع انسانی بهینه سازان.
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM): مشتریان یکی از ارکان اصلی واحدهای تولیدی می باشند که وفادار سازی مشتری با حفظ ارتباطات و شناخت نیاز مشتریان میسر است.
اتوماسیون اداری (eOffice) : امکان ایجاد فرآیندهای کاری اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای تمامی امور داخلی در نرم افزار اتوماسیون اداری بهینه سازان فراهم است که با حذف کاغذ و ایجاد فرآیندهای خودکار قادر خواهید بود علاوه بر ساماندهی اموراداری، ارتباطات درون سازمانی خود را نیز برمبنای فرآیند بهینه نمایید.
مدیریت مالی و حسابداری (Finance): ارائه اطلاعات مالی مرتبط، یکپارچه با سایر سیستمها ، که از طریق روشهای کنترلی برای اطمینان از صحت اطلاعات ثبت شده، گزارشاتی دقیق و به موقع در اختیار شما قرار می دهد.

که این نرم افزارها به صورت یکپارچه و یا مجزا در این راهکار ،شما را در رسیدن به اهداف بهینه سازمان یاری می کند.

 

چرا راهکار بهینه صنایع بازرگانی بهینه سازان برای کسب وکار شما مناسب است؟

  • ارتقای بهره وری سازمان
  • افزایش کارآیی به وسیله خودکارسازی فرایندها و به حدافل رساندن خطاهای انسانی
  • کاهش هزینه ها و افزایش سود
  • کاهش هزینه های استفاده، نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و زیرساخت بهینه مورد نیاز
  • ایجاد جریان اطلاعاتی منظم و شفاف و در نتیجه دسترسی در لحظه به اطلاعات سازمان، بدون محدودیت های زمانی و مکانی 
  • قابلیت تحلیل اطلاعات و پیش بینی وضعیت آینده کسب و کار
  • تخصیص بهینه منابع سازمانی برای اجرای برنامه ها
  • افزایش امنیت اطلاعات به دلیل استفاده از سطوح بالای استانداردهای امنیتی

 

دی ان ان