X

بهین سیستم

بهینه سازان درباره ما

درباره ما

بهینه سازان اطلاعات پویا

شركت بهينه سازان اطلاعات پويا در راستاي نيل به اهداف تحقيقاتي وپژوهشي در زمينه تكنولوژيهاي نوين تاسيس گرديده است . اين شركت از اعضاء فعال و مورد تاييد نظام صنفي رايانه‌اي كشور و داراي امتياز از شوراي عالي انفورماتيك مي‌باشد. اعضاء مؤسس اين شركت همگي داراي سوابق طولاني و مفيد در زمينه هاي طراحي، توليد و اجراي پروژه هاي نرم افزاري و سخت افزاري مبتني بر فن‌آوري روز مي‌باشند. اين شركت در طول فعاليت خود از بدو تاسيس تاكنون بيشترين توان فني خود را صرف توليد بسته هاي نرم افزاري كاربردي مورد نياز كشور نموده است. در كنار اين هدف اجراي پروژه هاي نرم افزاري خاص منظوره وپشتيباني و نگهداري سخت افزارها، نصب و راه اندازي شبكه جهت مكانيزاسيون سازمان ها، طراحي انواع وب سايتها و فراهم كردن بستر تجارت الكترونيك براي شركتهاي خصوصي و دولتي نيز از اهداف اصلي اين شركت مي‌باشد. 

شركت بهينه سازان يكي از مجموعه‌هاي نرم‌افزاري بخش خصوصي كشور، ارايه‌ي خدمات موثر و كارآمد به مشتريان را همواره در زمره‌ي عمده‌ترين و محوري‌ترين اهداف خويش قرار داده است. هم اكنون، اين شركت با بهره‌گيري از چندين سال تجربه‌ي پياده‌سازي نرم افزار هاي مالي، اداري، راهکار صنایع توليدي و صنعتي، نرم افزار توليد و بهای تمام شده بصورت کاملا اختصاصی،اتوماسيون اداري تحت وب، طراحی گزارشات بر حسب نياز مشتری، سيستم‌هاي تحت وب،  طراحي و پياده سازي وب سايت و همچنين ارائه و راه اندازي انواع شبکه ها و خدمات سخت افزاري ، نصب و راه اندازی انواع دوربينهای مدار بسته و UPS  از جمله فروش سخت افزار و نصب و پشتيباني انواع  شبكه هاي كامپيوتري در وزارت خانه ها ، سازمان ها و موسسه‌ هاي دولتي و خصوصي، خدمات گوناگون و كارآمدي را به مشتريان خود ارايه مي‌دهد .

شركت بهينه سازان خود را شريك موفقيت مشتريان خويش مي‌داند و بر اين باور است كه موفقيت بهينه سازان نيز ناشي از چيزي جز موفقيت همين گروه مشتريان نيست.

از طرفي ديگر يكي از مهم‌ترين خدمات اين شركت، نيازسنجي مشتريان و ارايه‌ي راهكار براي تامين نيازهاي متنوع آنان است. در حقيقت، كارشناسان اين مجموعه، نه فقط نرم‌افزارهاي شركت بهينه سازان را ارايه مي‌كنند، بلكه به مشتريان راهكار عملي پيش‌نهاد مي‌كنند تا نرم افزار هاي ارائه شده بصورت بهينه مورد استفاده قرار گيرد.

  • بهینه سازان در خدمت بهینه سازی سازمان

  • توسعه پذیر و منعطف با نیاط و پیشرفت سازمانها و صنایع محتلف

  • خلاق، پویا، کارآمد

استراتژی بهینه سازان

طراحی و تولید نرم افزارهای یکپارچه سازمان (ERP)

در دنیای رقابتی امروز، توانمندی تمامی کسب و کارها ،از شرکتها وصنایع تولیدی کوچک و نوپا تا شرکتها و صنایع تولیدی بزرگ و سازمانها در مواجه با تغییرات کسب و کار و افزایش رقابت پذیری در حد مطلوب، با پیاده سازی موفق و کامل نرم افزارهای یکپارچه بهینه سازان(Behinesazan ERP ) ، با رویکرد استاندارد سازی اطلاعات در بخش های مختلف سازمان، با هدف ارایه اطلاعات بروز و جامع مورد نیاز مدیران محقق خواهد شد.

ERP Solutions

راهکارهای بهینه سازان اطلاعات پویا

مطابق با کسب و کار شما

شرکت بهینه سازان اطلاعات پويا با به کار گيری استانداردها و روش های روز، محصولات خود را بگونه ای تهيه و توليد نموده است که مديران سازمان ها، شرکتها و موسسات بتوانند اهداف و راهکارهای مناسب را در مجموعه خود پياده سازی نمايد.

راهکار صنایع تولیدی

راهکار نرم افزاری بهینه سازان ویژه صنایع تولیدی، با آگاهی و شناخت از دغدغه ها و نیاز های خاص صنایع تولیدی ، بهبود فرآیند ها و عملیاتی دقیق تر و استفاده بهینه از منابع سازمان برای دستیابی به سطح مطلوب کیفیت و بهینه سازی جریان نقدی سازمان را مد نظر قرار داده است و در عین حال می توانید روابط خود را از یک سو با مشتریان و از سوی دیگر با تامین کنندگان را مدیریت کنید.

راهکار صنایع بازرگانی

بخش بازرگانی در ایران با چالش های عمده ای در حوزه های مختلف بازار مواجه است که کسب وکار را بیش از پیش برای فعالان این بخش دشوار کرده است.یا توجه به فضای رقابتی بین شرکت های تجاری مختلف،رمز موفقیت هر شرکت تجاری و بازرگانی در گرو پاسخگویی سریع به نیازهای مشتریان و فروش بهینه محصولات است.

راهکار شرکتهای پیمانکاری

شرکت های پیمانکاری و مهندسین مشاور از جمله شرکت های پروژه محور هستند. پروژه ها به دلیل ماهیت متنوع و غیرتکراری شان، ساختاری متفاوت از کارهای روزمره سازمان دارند در این شرکتها کنترل مالی پروژه ها و ارائه گزارشات قانونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 
راهکار شرکتهای خدماتی

شرکتهای خدماتی بصورت روزمره با خرید و فروش خدمات روبرو می باشند و پیچیدگی های مربوط به خوردشان را دارند، از جمله محاسبه مبلغ خدمات ارائه شده و محاسبه انواع پورسانت و ...

راهکار صنایع دامی

شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا یکی ازاولین شرکتهای برتر تولید کننده نرم افزار شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا یکی ازاولین شرکتهای برتر تولید کننده نرم افزار تخصصی صنایع کشاورزی ودام و طیور است که با تکیه بر دانش و مهارت افراد متخصص در این حوزه نرم افزار تخصصی ویژه مرغداری ، نرم افزار مرغهای تخم گذار و نرم افزار مرغهای گوشتی، نرم افزار ویژه دامپروری و نرم افزار گاوداری را تولید نمودیم و بدون شک راهکار بهینه شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا شما را در رسیدن به رشد و تعالی کسب و کارتان سوق حواهد داد.

راهکار صنایع خودرو سازی

صنایع خودروسازی از صنایع پیشرو در استفاده از نرم افزارهای پیشرفته سازمانی محسوب می شوند و یکی از بزرگترین و مهمترین صنایع به دلیل وسعت و تنوع کار و ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم کشورهای مختلف و از جمله ایران محسوب می شوند. در حال حاضر، سهم قابل توجهی از نیازهای شرکتهای خودرو سازو قطعه سازهای بزرگ و کوچک کشور مدیریت بهینه فرایندهای مدیریتی، عملیاتی و پشتیبانی، برای رسیدن به بهره وری موثر است. صنایع خودروسازی، شامل تمام بخش‌های طراحی، توسعه، تولید، بازار، فروش، تحویل و خدمات می باشند بدین منظور شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا با شناخت صنایع خودرو سازی اقدام به تولید نرم افزارهای یکپارچه منطبق با الزامات و استانداردهای خودرویی و تولیدی و خدماتی نموده است.

محصولات بهینه سازان مطابق با کسب و کار شما!

ما به شما فقط یک نرم افزار نمی دهیم
بلکه راهکار بهینه مناسب کسب و کار شما را ارائه می دهیم

حسابداری مالی

از مهمترین نیازهای مدیران یک سازمان، سامان دهی و یکپارچه سازی اطلاعات و به دست آوردن گزارش‌های مالي يکپارچه و به‌هنگام از وضعيت سازمان و عملکرد داخلی و ارتباطات خارجی سازمان است. نرم‌افزار حسابداری بهینه سازان به سبب یکپارچگی، اطلاعات مالی را از نرم‌افزار خرید، نرم‌افزار فروش، نرم‌افزار انبار، نرم‌افزار خزانه داری، نرم‌افزار دارایی ثابت، نرم‌افزار بهای تمام شده و نرم‌افزار حقوق و دستمزد جمع آوری، طبقه بندی و با تجزیه و تحلیل داده‌ها انواع گزارش‌های مالی لحظه‌ای را از وضعيت سازمان در ابعاد مختلف به شما ارائه می‌دهد.

مدیریت انبار

مدیریت و کنترل موجودی انبار از نیازهای اساسی سازمان‌ها در جهت مدیریت فرآیندهای تأمین و نگهداری، تولید و فروش است که می تواند از تحمیل ضرر و زیان‌های احتمالی تا حد قابل ملاحظه‌ای جلوگیری کند.
نرم افزار انبار بهینه سازان به مدیریت بهینه عملیات انبار و تولید کمک شایانی می کند. عملیات انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیت‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری، انبارگردانی و... است.

حسابداری فروش

فروش یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های یک سازمان است و ساماندهی سیستم فروش سازمان یکی از مهمترین دغدغه های مدیران است.
ماژول فروش بهینه سازان برای پوشش فرآیندهای متنوع فروش، با ارائه راهکار بهینه یکپارچه‌سازی و خودکارسازی فرآیند فروش ،این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که کل عملیات فروش از جمله صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش ارزی و ریالی ،قراردادهای فروش، ثبت سند خودکار حسابداری، ارتباط مستقیم و آنی با سیستم انبار و صدور حواله، پرسنلی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و انواع گزارشات نموداری، مقایسه‌ای و آماری مورد استفاده مدیران ، استفاده کنندگان درون و برون سازمانی را به سادگی مدیریت و کنترل نمایند و شرکت‌ها را در بهبود عملکرد و تحقق اهداف سازمان یاری می رساند.

سیستم CRM

از مهمترین نیازهای مدیران یک سازمان، سامان دهی و یکپارچه سازی اطلاعات و به دست آوردن گزارشمدیریت ارتباط با مشتریان یک راهبرد تجاری جهت انتخاب و مدیریت مشتریان برای بهینه کردن و بالا بردن ارزش شرکت و همچنین فروش در دراز مدت است. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بهینه سازان اطلاعات پویا بصورت یک نظام اطلاعاتی یکپارچه است که برای برنامه ریزی ، زمانبندی و کنترل فعالیتهای پیش وپس از فروش سازمان و با هدف توانمند سازی مشتریان جهت تعامل با سازمان از طریق ابزارهای متعددی چون وب سایت ، تلفن و غیره به کار می رود .

حقوق و دستمزد

نرم‌افزار حقوق و دستمزد بهینه سازان اطلاعات پویا شما را متناسب با نیاز کسب و کارتان، در کمترین زمان ممکن یاری می رساند .
متخصصین منابع انسانی در کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ هر ماه با حجم بالایی از عملیات تکراری مواجه می شوند . راهکار منابع انسانی بهینه سازان به شما کمک می‌کند پیچیدگی‌های مربوط به محاسبات حقوق و دستمزد،اعمال تغییر در قوانین یا صدور احکام اصلاحی در ارتباط با تغییرات حکمی و ریالی کارکنان را آسان و در کمترین زمان ممکن مدیریت کنید تا به این ترتیب متخصصین منابع انسانی زمان کافی برای رسیدگی به امور مهم‌تری را داشته باشند.

خزانه داری

سرمایه‌های مالی از منابع با اهمیت سازمانی است. نرم‌افزار خزانه داری بهینه سازان به شما کمک میکند گردش اسناد، وجوه نقد و اوراق بهادار خود را در بانک، صندوق و تنخواه کنترل کنید، عملیات دریافت و پرداخت و عملیات پایان سال را مدیریت کنید، و با ارائه‌ی گزارش‌های کامل از زوایای مختلف ین امکان را در اختیار مدیران و تصمیم‌گیرندگان سازمان قرار می‌دهد که در کم‌ترین زمان ممکن، بتوانند اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

داراییهای ثابت

از مهمترین نیازهای مدیران یک سازمان، سامان دهی و یکپارچه سازی اطلاعات و به دست آوردن گزارشنرم‌افزار حسابداری اموال و دارایی ثابت بر مبنای نظارت و سهولت مدیریت اموال در سازمان طراحی گردیده است. اطلاع دقیق از اموال و تجهیزات به عنوان دارایی و سرمایه شرکاء و هچنین آگاهی از وضعیت دارایی به‌منظور جایگزینی به‌موقع،کنترل نقل و انتقالات و محاسبه استهلاک لازم و ضروری است.
یکپارچگی اطلاعاتی نرم‌افزار دارایی ثابت بهینه سازان با سیستم‌های حسابداری، انبار و... موجب افزایش بهره‌وری سازمانی و اطمینان از صحت و دقت اطلاعات نمایش داده شده در گزارش‌ها می‌شود .

خرید و تدارکات داخلی

کسب اطلاعات دقیق و به‌هنگام از وضعیت موجودی‌های سازمان، مدیریت فرآیندهای انبارداری از نیازهای اولیه و مهم مدیران است.
چگونگی تأمین کالا، مدیریت تأمین‌کنندگان، برنامه‌ریزی تأمین، شرایط پرداخت و ....به تناسب اندازه کسب‌وکار در شرکت‌های بازرگانی یا واحدهای تولیدی و سیاست‌های کلی زنجیره تامین نیازمند طراحی فرآیند های متفاوت و در عین حال ساده و کاربردی است.
نرم‌افزار خرید و تدارکات داخلی بهینه سازان به شما کمک میکند تا با برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری مناسب و به هنگام برای کنترل هزینه‌های نگهداری موجودی، سفارش‌گذاری و تامین به‌موقع کالا و پیش‌گیری از کمبود موجودی و دریافت گزارش‌های به هنگام و یکپارچه با سایر سیستم‌های حسابداری، انبار، فروش و همچنین با سیستم برنامه ریزی تولید بتوانید فرآیندهای زنجیره تأمین خود را بصورتی اثربخش و کارآمد مدیریت کنید. ‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری، انبارگردانی و... است.

خرید و تدارکات خارجی

کسب اطلاعات دقیق و به‌هنگام از وضعیت موجودی‌های سازمان، مدیریت فرآیندهای انبارداری، برای پرهیز از انبارکردن کالاها و بهره‌برداری بهینه از منابع مالی، مواد و کالاهاى مورد‌نیاز سازمان خود را درست در زمان نیاز دریافت کردن، از نیازهای اولیه و مهم مدیران است.
نرم افزار خرید و تدارکات خارجی بهینه سازان، شما را در ثبت عملیات مربوط به اطلاعات تأمین‌کنندگان خارجی، مراحل خرید، پرداخت‌‌های ریالی و ارزی و اسناد خرید خارجی برای رسیدن به بهره وری فرآیند خرید و تدارکات یاری می رساند.

میز کار

نرم افزارمیز کار بهینه سازان اطلاعات پویا با نام بهین کار ابزاری قدرتمند و کارا در خدمت بهینه سازی سازمان است.با این نرم افزارمی توانید کلمه، فرآیندها و آیتم‌های دلخواه خود در سیستم‌های مختلف را بصورت یکجا و همزمان در یک نرم افزار فراخوانی نمائید.

دفترهوشمند

کسب اطلاعات دقیق و به‌هنگام از وضعیت موجودی‌های سازمان، مدیریت فرآیندهای انبارداری از نیازهای اولیه و مهم مدیران استدفتر هوشمند بهینه سازان اطلاعات پویا ابزار قدرتمندی است که می تواند دستیار بسیار مناسبی برای دسترسی به اطلاعات باشد، این ابزار می تواند به صورت فرآیندهای موردی و فرآیندهای تکرار پذیر تنظیم گردد.
این ابزار پست محور بوده و دسترسی به گزارشات را برای هر پست سازمانی مجاز بصورت اتوماتیک فراهم خواهد کرد.

اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری بهینه سازان اطلاعات پویا مدیریت گردش کاری و مکاتبات اداری و همچنین ساماندهی فرآیندهای سازمانی را در عین سادگی و کاربری آسان در محیطی امن در بستر تحت وب برای تمامی افراد سازمان فراهم کرده است. راهکاری برای مدیریت زمان و افزایش بهره وری گردش های کاری را در سازمان ارایه نموده است.

 

جریان کاری

ماژول جریان کاری بهینه سازان اطلاعات پویا قابل اجرا در نرم افزار اتوماسیون اداری با رویکرد مدیریت گردش کاری و مکاتبات اداری و ایجاد چرخه های فرآیندی در سازمان در عین سادگی و کاربری آسان در محیطی امن در بستر اتوماسیون اداری تحت وب فراهم کرده است.

جهت مشاهده سایر محصولات و راهکارهای مالی و اداری به منوی محصولات و راهکارها مراجعه نمایید.

دی ان ان