X

اخبار و مقالات

طرح حمایتی شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ

طرح حمایتی ویژه

طرح حمایتی ویژه از شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ از جدید ترین طرح های شرکت می باشد.

یکشنبه, 12 اسفند,1397

شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا پس از طی مراحل لازم و احراز شرایط مشخص شده در شاخص های «آیین نامه تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان»، به جرگه شرکت های دانش بنیان پیوست.

کارگروه ارزیابی دانش‌بنیان از چند ماه گذشته کلیه مستندات ارائه شده توسط شرکت بهینه سازان را بررسی نموده و پس از تایید اولیه، کارگزار ارزیابی از سوی این نهاد معرفی شد و فرآیندهای مربوطه در جهت تکمیل مستندات مورد نیاز برای ارزیابی محصولات آغاز گردید و جلسات بازدید از شرکت و مصاحبه با نیروهای تحقیق و توسعه انجام گردید.

یکشنبه, 12 اسفند,1397

مشمولین اجرای دستور ماده 169 مکرر قانون مالیاتهای مستقیم چه اشخاصی هستند؟

کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی موضوع ماده 95 قانون مالیاتهای مستقیم اصلاحیه مصوب 27/11/80 که شامل :
الف) صاحبان مشاغل بند الف که به موجب این قانون مکلف به ثبت فعالیت های شغلی خود در دفاتر روزنامه و کل موضوع قانون تجارت هستند و باید دفاتر و اسناد و مدارک مربوط را بار عایت اصول و موازین و استانداردهای پذیرفته شده حسابداری نگاهداری کنند.

چهارشنبه, 22 فروردین,1397

چه موقع درج شماره اشخاص خارجی در صورت معاملات اجباری است؟

به منظور ارسال اطلاعات واردات می بایست شماره اشخاص خارجی درج شود ولی در هنگام ارسال اطلاعات فروش به طرف معامله خارجی که در ایران اقامت و فعالیت ندارد درج شماره اشخاص خارجی ضروری نمی باشد.

چهارشنبه, 22 فروردین,1397

شماره اختصاصی اشخاص خارجی را چگونه می توان دریافت نمود؟

الف) هنگام ثبت سفارش در سایت رسمی وزارت صنعت معدن و تجارت به نشانی www.sabtaresh.tpo.ir شماره ای به عنوان شناسه (کد) فروشنده دریافت می گردد که شماره مذکور به عنوان شناسه اختصاصی اشخاص خارجی است و می بایست در سامانه صورت معاملات سازمان امور مالیاتی در هنگام ارسال اطلاعات واردات درج گردد.

چهارشنبه, 22 فروردین,1397

RSS

بر اساس اندازه کسب و کار خود انتخاب کنید

 

ERP
بهینه سازان

ویژه کسب و کارهای بزرگ

بهین سیستم
 

ویژه کسب کارهای متوسط

 

همیان سیستم
 

ویژه کسب کارهای کوچک

    
دی ان ان